Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

PUNKT KONSULTACYJNY PRZY GMINNEJ KOMISJI ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH W ŁYSYCH

POMOC PSYCHOTERAPEUTYCZNA dla osób uzależnionych od alkoholu i innych środków uzależniających, osób z uzależnieniami behawioralnymi (czynnościowymi) oraz osób współuzależnionych

Pomocy, porady i konsultacji udziela certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień. W ramach tych działań odbywają się:
• spotkania indywidualne;
• spotkania grupy motywującej dla osób uzależnionych od alkoholu;
• spotkania grupy wsparcia dla kobiet, w których rodzinie występuje problem uzależnienia lub przemocy domowej.

Indywidualne i grupowe spotkania z psychoterapeutą uzależnień będą się odbywać w każdy czwartek w godzinach 8.00 – 12.00 w Punkcie Konsultacyjnym w Łysych.

POMOC PSYCHOLOGICZNA dla osób dotkniętych różnego rodzaju problemami, ciągłym stresem i szukających wyjścia z trudnych sytuacji życiowych

Indywidualne spotkania z psychologiem odbywać się będą w każdy wtorek w godzinach 8.30 – 12.30 w Punkcie Konsultacyjnym w Łysych.

Punkt konsultacyjny mieści się w budynku Gminnego Centrum Kultury w Łysych, ul. Sienkiewicza 46 (II piętro).

Bliższych informacji udzielą pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łysych, ul. Ostrołęcka 2, pok. nr 15, tel. 29/ 77 25 027, wew. 35.

Pomoc psychoterapeutyczna i psychologiczna w Punkcie Konsultacyjnym w Łysych jest bezpłatna, w całości finansowana przez Wójta Gminy Łyse ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

Autor: Przewodnicząca GKRPA w Łysych - Wioletta Szymczyk