Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

"ŁYSE CUP 2019" o Puchar Wójta Gminy Łyse

W niedzielę 20.01.2019 na hali sportowej przy SP  w Łysych odbył się I Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej "ŁYSE CUP 2019" o Puchar Wójta Gminy Łyse w kategorii młodzik.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn Tęcza Łyse I, Tęcza Łyse II, KS Ostrów Mazowiecka, MKS Ciechanów I, MKS Ciechanów II, Orzyc Chorzele, Orz Goworowo, Mazur Pisz.

Turniej rozegrany został systemem "każdy z każdym " co zaowocowało dużą ilością gier oraz równym czasem gry każdej z drużyn.

Zawodnicy włożyli wiele wysiłku i zaangażowania podczas gier co przyniosło wiele emocji dla kibiców, dużo bardzo ładnych bramek oraz pozwoliło to na podniesienie jakości gry.  W przerwach pomiędzy meczami zawodnicy mogli korzystać z bufetu przygotowanego przez rodziców zawodników "Tęczy". 

O wysiłku jaki zawodnicy włożyli w rozgrywki świadczyć może równa ilość punktów 3 pierwszych drużyn a o klasyfikacji końcowej zdecydowała liczba bramek.

Klasyfikacja turnieju :
1. KS Ostrów Mazowiecka
2. MKS Ciechanów I
3. Tęcza Łyse I
4. Orz Goworowo
5. Mazur Pisz
6. Orzyc Chorzele
7. Tęcza Łyse II
8. MKS Ciechanów II

W klasyfikacji nagród indywidualnych zwyciężyli :
Król strzelców - Krzynowek Bartosz - Tęcza Łyse
Najlepszy bramkarz - Kruczyk Jakub - Orz Goworowo
Najlepszy zawodnik - Koryszewski Gabriel - KS Ostrów Mazowiecka.

Organizatorzy turnieju pragną podziękować rodzicom zawodników "Tęczy" za wysiłek włożony w przygotowanie "bufetu" dla zawodników oraz sponsorom: Wójtowi Gminy Łyse, JBB Łyse, Piekarni Serafin oraz  Piekarni Łyse -Jarosław Zakrzewski.