Strażak Roku 2019

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
9 maja 2019

Filip Witeczek - strażak z OSP Pacyna bierze udział w Plebiscycie na Strażaka Roku 2019. Konkurs składa się z kilku etapów. Filip wygrał etap powiatowy i wojewódzki. Teraz walczy o tytuł najlepszego strażaka w kraju.

- Dziękuję Wszystkim, którzy oddali na mnie głosy w Plebiscycie "Strażak Roku 2019" w etapie wojewódzkim. Jestem dumny, że nie tylko mogę reprezentować powiat gostyniński jako Strażak Roku 2019,ale również województwo mazowieckie. Dzięki głosom, które napływały do ostatnich sekund trwania głosowania,udało się zdobyć I miejsce, które awansuje mnie do ostatniego, trzeciego etapu tego Plebiscytu. Tym razem już na szczeblu krajowym. Ostatni etap trwać będzie od 4 do 14 maja do godz.21.00. Wszystkich, którzy mają ochotę wesprzeć mnie dalej,proszę o kolejne głosy, udostępnianie i przekazywanie znajomym - mówi Filip Witeczek

Głos na Filipa w etapie krajowym można oddać na dwa sposoby:wysyłając SMS o treści STR.1 pod numer 72355 (koszt SMS-a 2,46 zł z VAT),oraz wchodząc na polskatimes.pl w zakładce Strażak Roku. Gratulujemy Filipowi zwycięstwa na szczeblu powiatowym i wojewódzkim. Razem z naszymi czytelnikami trzymamy kciuki za zwycięstwo w całym plebiscycie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie