Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

FESTYN WAKACYJNY W SZAFRANKACH

Wiele atrakcji przygotowanych przez organizatorów czekało na uczestników zorganizowanego 7 lipca 2018r. Festynu Wakacyjnego w miejscowości Szafranki. Malowanie twarzy, bańki mydlane, taniec z pomponami, zjeżdżalnia, fotobudka, ognisko z kiełbaskami oraz konkursy z nagrodami cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników imprezy. Warto wspomnieć, że dzięki staraniom organizatorów wszystkie udostępnione atrakcje były bezpłatne.

Podczas festynu przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Ostrołęce  oraz Carolina Toyota Ostrołęka (autoryzowany dealer Toyoty) przeprowadzili konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Rower - główną nagrodę w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym trafił do mieszkanki Ostrołęki, natomiast hybrydowy model Toyoty z pełnym bakiem na weekend wygrał mieszkaniec Szafrank.

Organizatorzy zapewnili również zabawę taneczną z zespołem POWER.