Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Mieszkańcy gminy Łyse z medalami - IV Otwarte Mistrzostwa Polski NORDIC WALKING 2024

W dniu 22.06.2024r odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Polski na 5 km i 10 km w Bydgoszczy. Areną zmagań był największy park miejski w Polsce Leśny Park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Zawody odbyły się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Bydgoszczy oraz INWA Nordic Walking i Polskiego Zrzeszenia Nordic Walking największej i najstarszej organizacji w dyscyplinie nordic walking na Świecie.

Gmina Łyse może być dumna z mieszkańców, którzy wracają z Mistrzostw Polski z medalami (złoto i brąz). Na dystansie 10 km wystartował Marcin Brewczyński oraz  Milena Brewczyńska zdobywając I oraz III miejsce w swoich  kategoriach wiekowych. Natomiast na dystansie 5 km startował Mariusz Wiśniewski oraz Julian Wiśniewski zdobywając III oraz I miejsce w swoich kategoriach wiekowych. To ogromny sukces.

Gratulujemy zdobytych tytułów podczas Otwartych Mistrzostw Polski NORDIC WALKING 2024 i życzymy dalszych osiągnięć sportowych.