Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

MIĘDZYZAKŁADOWE DRUŻYNOWE ZAWODY SPŁAWIKOWE O PUCHAR WŁAŚCICIELA ZPM JBB

W sobotni ranek 3 czerwca b.r. na terenie zbiornika wielofunkcyjnego "Jezioro Krusko" w Serafinie odbyły się międzyzakładowe drużynowe zawody spławikowe o puchar Właściciela ZPM "JBB". Do rywalizacji przystąpiło w sumie 6 drużyn składających się z pracowników jednostek organizatorów.

Po czterogodzinnych zmaganiach I miejsce wywalczyła drużyna ZPM "JBB" Import-Eksport J. Bałdyga w składzie: Mirosław Parda, Rafała Mężak, Rafał Nieszoła. Drugie miejsce również zajęła drużyna ZPM "JBB" Import-Eksport J. Bałdyga w składzie: Stanisław Piorunek, Wiktor Dąbkowski, Grzegorz Duda. III miejsce zdobyła drużyna reprezentująca Nadleśnictwo Myszyniec w składzie: Dorota Kabacik, Mirosław Kabacik oraz Stanisław Lipka.

Zwycięskie drużyny nagrodzono pucharami, natomiast wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i upominki ufundowane przez organizatorów: ZPM "JBB" Import-Eksport J. Bałdyga oraz  Nadleśnictwo Myszyniec. W organizację zawodów włączył się również Urząd Gminy Łyse.