Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Panorama miejscowości Łyse

Palma Kurpiowska

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Wejdzie

1 czerwca Szkoła Podstawowa w Wejdzie zorganizowała uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Była to pierwsza impreza plenerowa po tak długiej przerwie. Wszystkie dzieci ze szkoły spotkały się razem wraz ze swoimi nauczycielami.

Atrakcją dla młodszych dzieci chociaż i nie tylko była zjeżdżalnia, zabawy było co nie miara. Kolejnym punktem imprezy były rozgrywki sportowe, które przygotowali:  Pani Elżbieta Bednarczyk i Pan Mieczysław Kiernozek. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale. W trakcie całej imprezy płonęło ognisko, można było zjeść kiełbaskę.  Słoneczna pogoda wywołała uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Pragnę nadmienić, że gdyby nie nasi sponsorzy, impreza byłaby dużo skromniejsza, za co bardzo dziękujemy . Naszymi sponsorami byli - firma JBB w Łysych, Pan Jarosław Zakrzewski i Pan Adam Żubrowski.

Autor: Dyrektor Szkoły - Joanna Nicińska