Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Łyse pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse

W niedzielę 15 września 2019 roku reprezentanci poszczególnych sołectw z terenu Gminy Łyse uczestniczyli w Turnieju Piłki Nożnej Sołectw Gminy Łyse pod patronatem Starosty Ostrołęckiego i Wójta Gminy Łyse. Inicjatorem oraz koordynatorem rozgrywanego po raz szósty turnieju jest Pan Stanisław Lipka - Radny Powiatu Ostrołęckiego.

W tegorocznej edycji udział wzięło 12 drużyn składających się z mieszkańców poszczególnych sołectw Gminy Łyse.  Organizatorzy w drodze losowania podzielili drużyny na dwie grupy, które równolegle rozgrywały mecze na obu łysowskich Orlikach - przy Publicznym Gimnazjum (ul. Szkolna) i przy Zespole Szkół Powiatowych (ul. St. Krupki). Zawodników dzielnie wspierali licznie zgromadzeni kibice.

W wyniku bardzo emocjonujących rozgrywek zwycięzcą turnieju (tak jak w poprzedniej edycji)  została drużyna z Lipnik, drugie miejsce wywalczyła reprezentacja sołectwa Zalas, a trzecie sołectwa Łyse.

Po zakończeniu rozgrywek rozstrzygnięto "Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym" zorganizowany przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Ostrołęce, w którym główną nagrodą był rower.

 

Sfinansowano ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego