Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Palma Kurpiowska

Palma Kurpiowska

Budynek Urzędu Gminy Łyse

Panorama miejscowości Łyse

Zespół Folklorystyczny Puszcza Zielona

Serafin

Spotkanie Wigilijne w Lipnikach

9 grudnia 2018r. w świetlicy wiejskiej  w Lipnikach (budynek OSP) odbyło się już po raz kolejny spotkanie wigilijne zorganizowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich.

Uczestników spotkania uroczyście powitała Pani Celina Kiernozek – Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnikach. W uroczystości udział wzięli między innymi: Radny Województwa Mazowieckiego Pan Mirosław Augustyniak, Radni Powiatu Ostrołęckiego:  Pan Stanisław Lipka oraz Pan Andrzej Lis, Wójt Gminy Łyse – Pan Grzegorz Fabiszewski, Proboszcz Parafii pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach – Ksiądz Krzysztof Konopka, a także członkinie Kół Gospodyń Wiejskich z Baby, Serafina i Tartaku oraz mieszkańcy Lipnik.

Po wspólnym śpiewaniu kolęd, uczestnicy podzielili się opłatkiem poświęconym przez Księdza Proboszcza – Krzysztofa Konopkę. Podczas spotkania nie zabrakło życzeń, podziękowań oraz wielu miłych słów skierowanych w stronę organizatorów uroczystości. Szczególne podziękowania otrzymała Pani Marianna Eugenia Ruszczyk - do niedawna pełniąca funkcję przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich w Lipnikach. Również w sposób szczególny powitany został Wójt Gminy Łyse – Pan Grzegorz Fabiszewski.